netflix film

Yarına Tek Bilet film incelemesi ! (Netflix)

Dizi / Film
YARINA TEK BİLET – FRAGMAN
Yarına Tek Bilet konusu nedir, oyuncuları kimdir? Yarına Tek Bilet Netflix’te izleyici karşısında!

Konu : İzmire giden bir trende yolları kesişen iki yabancı, çalkantılı ve şaşırtıcı biçimde bağlantılı aşk geçmişleri sayesinde yakınlaşır.

Oyuncular : Filmin başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger paylaşıyor.

Tür : Yerli, Drama, Duygusal, Romantik

Yarına Tek Bilet nereden izlenir?

Film 19 Haziran 2020’de yayınlandı. Netflix üzerinden izlenebiliyor.

Yarına Tek Bilet - film 2020 - Beyazperde.com

Yarına Tek Bilet – Yazar Yorumu

Not : Spoiler içermez.

Film türk yapımı olan aşk dizilerinde gördüğümüz klasik aşk dizilerinin hikayesine çok yakın olmasıyla ilgili yorumlar aldı fakat fragmanın can alıcı olması Netflix izleyicilerini meraklandırdı.

Bugün itibari ile yayına giren Yarına Tek Bilet filmine Netflixte oldukça yoğun bir ilgi var, bunun üzerine hemen açıp izledim.

Filmin ilk dakikaları hikayeyi yedirmeye çalıştıkları için biraz sıkıcı geçse de sonrasında meraklandırdı ve kapatmadan izledim. Film bir uzun yol treninde geçiyor, ben filmi beğendim ama şöyle bir şey de var, drama olarak iyi bir film diyebiliriz fakat filmin kapaklarına baktığımızda ya da özeti okuduğumuzda bize bir Yol Arkadaşım havası yansıtıyor, bunu filmde göremedim, yani daha bi romantiklik vs görmeyi beklerken ya da bir şeyler sonuçlansın diye beklerken bunlar havada kaldı. Sonu belirsizlikle biten filmleri sevmiyorsanız ya da sinir oluyorsanız bu film onlardan bir tanesi 🙁

Arkadaşlarla ya da tek başınıza izleyebileceğiniz bir film vakit geçirmelik bir içerik. (Filmin bir sahnesinde +18 kısım oluyor uyarmadı demeyin.)

Yazar Puanı

Değerlendirme: 3 / 5.