Trendyol Black Friday İndirimleri, Paylaş Kazan, Efsane İndirimler! - Bilgiliyorum.com

Trendyol Efsane Black Friday Günleri Geliyor! 25-26-27 Kasım Efsane İndirimler!

Haberler

Trendyol Efsane Black Friday günlerinde elektronikte, küçük ev aletlerinde, kışlık yeni sezon giyimde, ev eşyalarında, aksesuarlarda ve bilgisayar ürünlerinde büyük indirim olacağını söyleyen Trendyol bir önceki indirim kampanyasında kendi ziyaretçi ve satış rekorunu kırdığını yayınlamıştı.

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından biri olan Trendyol, binlerce satıcısıyla kasım ayında Black Friday günlerinde efsane indirimler yapacağını şimdiden duyurdu. Trendyol, Süper İndirim Günleri’nin ardından 25-26-27 Kasım tarihlerinde Trendyol Efsane Black Friday kampanyası ile de müşterilerini indirimli ürünlerle buluşturacak.

Trendyol Koleksiyon Paylaş Kazan Nasıl Yapılır? Trendyol Efsane Black Friday Günleri!

Trendyol Süper Günler kampanyasında olduğu gibi Trendyol Efsane Black Friday kampanyasında da koleksiyon oluştur paylaş kazan olacak mı henüz net bir bilgi yok fakat şimdiden birkaç montajlı görüntü yayılmış durumda. Trendyol paylaş kazan kampanyası aslında oldukça basit çalışıyor lakin müşteriler tarafından çok fazla karıştırılıyor.

Trendyol kampanyayı başlatıyor ve internet sitesinde nasıl kupon kazanılabileceğini, ne kadar kazanılabileceğini tüm detaylarıyla paylaşıyor. Koleksiyon paylaş kazan ve ürün paylaş kazan oldukça karıştırılıyor. Trendyol bu kampyanları yaparken buradan her yeni kampanyada siteyi güncelleyerek detaylı bilgi veriyor ama yine de biz tam olarak anlatalım.

Koleksiyon paylaş kazan ile kupon kazanmak isterseniz, Trendyolun vermiş olduğu tarihler arasında yeni koleksiyon oluşturmalısınız ve bu koleksiyonu paylaşıp kaydedilmesini sağlamalısınız. Trendyol Efsane Günler kampanyasında 25 kaydedilmeye 25TL vereceğini söylemişti ve şartları yerine getirenlere kuponlarını verdi. Yeni kampanyada kaç kaydedilme olacağını şuan bilmiyoruz ama yine aynı şekilde çalışacak. Yine 25 kaydedilmeye 25TL şeklinde bilgi gelirse, bir koleksiyon oluşturup 25 farklı kişinin koleksiyonu kaydetmesini sağlamalısınız. Kampanya bitiminde şartları yerine getirenlere kuponları yükleniyor.

Ürün paylaş kazan ile kupon kazanmak isterseniz, Trendyolun vermiş olduğu tarihler arasında kampanyalı ürünlerden seçerek paylaş butonuna basarak linki paylaşıp satın aldırmalısınız. Her satışınızdan %5 kazanacaksınız. Şartları yerine getirenlerin kupon tutarı belirlenip kampanya bitiminde hesabına yatırılıyor.

İki kampanyayı aynı anda yaparak kupon tutarınızı toplamda 100TL yapabilirsiniz. Trendyolun yeni vereceği detaylar ile bu tutar değişebilir.

Black Friday Nedir?

Bulunan ilk örnek 1961 yılına yerel bir gazeteye ait. 1960’larda yaşanan kriz nedeniyle birçok işletme, mağazalarını kapatmamak için ellerinde kalan ürünleri 9680’e varan indirimle satmaya başlıyor. Mağazalar ellerinde kalan ve yeni sezon ürünleri 1 gün boyunca stoktan çıkarmak amaçlı efsane indirimler uyguluyor. Bu indirimler ile Amerika’da birçok mağazada kuyruklar oluşuyor ve halk bu indirim kampanyalarına koştuyor. Ardından bu bir gelenek haline geliyor ve her yıl Kasım ayının son cuma gününde Black Friday adıyla İndirim kampanyaları başlıyor. E-ticaret siteleri de dahil dünyadaki tüm mağazalar bu Efsane Günler’e büyük ilgi duyduğu için her yıl tekrarlıyor.

Black Friday Neden Yapılır?

Gelenek haline gelen Black Friday indirimleri hem mağazalarda hem de e-ticaret sitelerinde büyük ilgi toplamıştır. Amerika’da başlayan bu indirim günü zamanla tüm dünyaya yayılmış ve herkes bu günün indirim günü olarak benimsemiştir. Yeni yıla girmeden uygun fiyatlara birçok ürün alma fırsatı sunan bu indirim, kışlık ihtiyaçlarınızı da yeni yıla girmeden uygun fiyatlardan almanızı sağlıyor. Satıcılar da bu şekilde hem ürünlerini satmış oluyor hem de kendi satış rekorlarını kırarak büyümüş oluyorlar.

Trendyol Black Friday 25-26-27 Kasım Paylaş Kazan Kampanyası Belli Oldu kupon nasıl kazanılır detayları için ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Comments are closed.