Trendyol Efsane Black Friday 25-26-27 Kasım Koleksiyon Paylaş Kazan - Bilgiliyorum

Trendyol Black Friday 25-26-27 Kasım Paylaş Kazan Kampanyası Belli Oldu!

Haberler

Trendyol indirimlerine sayılı günler kalırken paylaş kazan kampanyası belli oldu, Trendyol kampanya detaylarını paylaştı, Nasıl Trendyol Kupon Kazanılır? Maksimum Kaç TL Kazanılabilir? Trendyol Efsane Black Friday Kampanya detayları haberimizde!

Trendyol Black Friday Efsane Günler’e Özel Paylaş Kazan!

Trendyol Efsane Black Friday süper indirimlerinde yapacağı paylaş kazan kampanyasının detaylarını açıkladı, bu haberimizde paylaş kazan nasıl yapılır, kaç lira kazanılabilir, kaç kişiye kaydettirmem gerekiyor gibi sorulara yanıt veriyoruz!

Paylaş Kazan kampanyası dahilinde olan 2 kampanyaya da katılabilirsiniz, Beğendiğin Ürünü Paylaş Kazan kampanyasına ve Koleksiyon Oluştur Paylaş Kazan kampanyasına aynı anda katılabilirsiniz. Nasıl katılacağınızı detaylı bir şekilde anlatalım..

Trendyol Efsane Black Friday 25-26-27 Kasım Koleksiyon Paylaş Kazan - Bilgiliyorum

Beğendiğin Ürünü Paylaş Kazan

Kampanyaya katılmak için Trendyol uygulaması üzerinden beğendiğin ürünü arkadaşlarınla paylaşmalısın, paylaştığın ürün arkadaşların tarafından her satın alındığında ürün fiyatının %5’i kadar cüzdan kuponu kazanırsın ve otomatik kampanyaya katılmış olursun. Bu kampanyadan maksimum 75 TL kazanabilirsin.

Bu kampanyada cüzdan kuponu 12 Aralık saat 14:00 tarihinde hesaplara tanımlanacaktır.

Koleksiyon Oluştur Paylaş Kazan

Kampanyaya katılmak için 25-26-27 Kasım tarihlerinde Trendyol mobil uygulamasını indir, favorilerim menüsü üzerinden beğendiğin ürünleri seç, koleksiyonunu oluşturup arkadaşlarınla paylaş. Koleksiyonun 25 kaydedilmeye ulaştığında 25 TL kazanacaksın. Bu kampyandan maksimum 25 TL Kazanabilirsin. Her kullanıcı tek bir koleksiyonundan ödül kazanabilir. Kampanyanın son günü: 27 Kasım 23:59 Bu tarihten sonra yapsanız bile geçersiz sayılacaktır.

Bu kampanyada cüzdan kuponu 28 Kasım saat 14:00 tarihinde hesaplara tanımlanacaktır.

Not: Her kullanıcının 25 Kasım ve sonrası oluşturduğu en yüksek kaydedilmeye sahip koleksiyonu dikkate alınacağı için erkenden yapmanızın bir anlamı yok. Kazanılan ödülün Trendyol Cüzdan hesabınıza tanımlanabilmesi için Trendyol Cüzdan hesabınız aktif olması gerekmektedir.

Trendyol Black Friday Paylaş Kazan Ödülü Nasıl Olacak?

Herkesin merak ettiği bir konu olan öldül nasıl verilecek, ödül Trendyol cüzdan ile yapacağınız ödemelerde alt limitsiz kupon olarak verilecektir.

Alt limitsiz ne demek?

Alacağınız ürünün fiyatının önemi olmadan her fiyattan üründe kullanabilirsiniz.

Ödeme kısmında kupon çıkmıyor ne yapmalıyım?

Alacağınız ürün 30 TL diyelim ve 25 TL kupon kazandığınızı varsayalım, bunu kullanmak için Trendyol cüzdanınıza 5 TL yüklemelisiniz ve toplamda kuponla beraber alacağınız ürün fiyatını karşılamalı yani bu verdiğimiz örnekte toplamda 30 TL olacağı için ödeme kısmında kupon kullanma aktif hale gelecektir.

Kapanya başladığında koleksiyon linklerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz 🙂

Trendyol paylaş kazan süreci nasıl işliyor ve black friday nedir hakkında bilgi almak için ilgili yazımıza gidebilirsiniz.

2 thoughts on “Trendyol Black Friday 25-26-27 Kasım Paylaş Kazan Kampanyası Belli Oldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir