Korse takarak bel nasıl inceltilir?

Sağlık
Bölgesel olarak incelmenin en kolay yolu korse takmak!

Bölgesel olarak incelmenin en kolay yolu korse takmak! Düzenli kullanımda bel incelten göbek eriten korse hangisidir ve nasıl kullanılmalıdır?

Öncelikle hiç çıkarılmaması gerekir diyenler var fakat en fazla saat kullanımı uygundur. Korsenin sıkılığını ayarlamak önemlidir. Bu nedenle ayarlanabilir olmasına özen göstermeliyiz. Bedeninize uygun olmayan korse takmak vücut yapısını bozabilir. Bir beden küçük korse takmak uzamanlar tarafından onaylanmıştır. En kolay sonuç alabileceğiniz korse vücudun hava almasını engellemeyen korselerdir.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer kriter ise korse takarken vücudunuzun hava almasıdır. Akasi taktirde terleme ve havasızlıkta birlikte mantar oluşumu söz konusu. Kısa süre sonra belinizin inceldiğini göreceksiniz. Türkiye’nin en ince belli mankeni olan Dilek Kaya da her kadının denemesini öneriyor.

Karantina günlerinde alınan kiloların verilmesine yardımcı olabilecek en kolay yol korse takmak. Bacak bölgenizi inceltmek istiyorsanız tayt korselerdende aynı etikiyi alacaksınız.

Diyet yapmak ve bol su tüketme eşliğinde takılırsa sonucun çok daha etkili olduğunu göreceksiniz. Kısa süre içince beliniz incelsin istiyorsanız denemelisiniz. Midenize baskı yapacağından tokluk hissi de hissedeceksiniz.

Faydaları olduğu gibi zararları da var. Kan dolaşımını olumsuz yönde etkileyebilir, vücudunuzu sıkan korse kan dolaşımının rahatlıkla yapılmasını engeller ayrıca bahsettiğimiz gibi korseyi bedeninize uygun almazsanız vücut yapınızca bozulma meydana gelebilir. Vücudun hava almasını engelleyen korselerde de mantar oluşumu gözlemlenebilir.

Tavsiyeleri dikkate almanızı öneririz, eğer sürekli takamıyorsanız günde 3-4 saat kullanıldığında da etkili olabilmektedir.

Comments are closed.