Exxen Nedir? - Bilgiliyorum.com

Exxen Nedir? Acun Ilıcalı’nın projesi Exxen’de kimler olacak?

Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Exxen duyuruldu. Peki, Exxen nedir? Kimler Olacak? Ne Zaman Başlıyor? İşte Exxen ile ilgili detaylar haberimizde… Acun Ilıcalı yeni Exxen projesini instagram hesabından duyurmuştu. Acun Ilıcalı, Exxen’de program yapacak ünlüler ile Instagram’da story atmayı da ihmal etmiyor. Peki, Exxen nedir? Exxen Nedir? Exxen dizi, film, belgesel vb. üzerine online, günümüzde örneği […]

Okumaya Devam Et
Koronavirüs yeni tedbirler - Bilgiliyorum.com

20 Yaş Altı Sokağa Çıkma Yasağı ve Uzaktan Eğitim Nasıl Olacak? (Detaylı)

Milli Eğitim Bakanlığı, “20 Kasım Cuma gününden 4 Ocak Pazartesi gününe kadar resmi, özel, örgün ve yaygın tüm eğitim öğretim faaliyetlerine uzaktan eğitim yoluyla devam edeceğiz. Bakanlığımıza bağlı tüm okul öncesi kurumlar, kreşler, ilkokul, ortaokul ve liseler, özel eğitim okulları ve sınıfları, meslek liselerindeki uygulamalı dersler ile özel öğretim kursları da bu kapsamda olacaklar” şeklinde açıklamada bulundu.

Okumaya Devam Et

Sokağa Çıkma Yasağı Geldi! Sokağa Çıkma Yasağı Hangi Günler?

Cumhurbaşkanı Erdoğanın bilim kurulu toplantısının ardından canlı yayında “Haftasonları tedarik ve üretim zincirleri aksamayacak şekilde saat 10-20 saatleri dışında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak.” dedi. Sokağa çıkma yasağı tam olarak kimleri kapsıyor haberin detaylarında. Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri Haftasonu cumartesi ve pazar günleri uygulanacak olan sokağa çıkma yasağı 10:00 ile 20:00 saatleri hariç diğer saatlerde uygulanacak, […]

Okumaya Devam Et
Trendyol Black Friday İndirimleri, Paylaş Kazan, Efsane İndirimler! - Bilgiliyorum.com

Trendyol Efsane Black Friday Günleri Geliyor! 25-26-27 Kasım Efsane İndirimler!

Trendyol Efsane Black Friday günlerinde elektronikte, küçük ev aletlerinde, kışlık yeni sezon giyimde, ev eşyalarında, aksesuarlarda ve bilgisayar ürünlerinde büyük indirim olacağını söyleyen Trendyol bir önceki indirim kampanyasında kendi ziyaretçi ve satış rekorunu kırdığını yayınlamıştı.

Okumaya Devam Et
EFT Saatleri değişti mi? Ne Zaman Değişecek? | Bilgiliyorum.com

EFT Saatleri Değişti Mi? EFT Saat Kaçta Yapılacak?

EFT saatleri, Merkez Bankası tarafından yapılan yeni düzenleme ile 7 gün 24 saat EFT yapılabilir hale geliyor. EFT ücretlerinde de düzenleme yapan Merkez Bankası, 1000 TL’ye kadar EFT yapılması durumunda 1 TL, 1000-50.000 TL arasında EFT yapılması durumunda ise 2 TL ücret kesintisi yapacak. 50 bin TL ve üzerinde ise EFT ücreti sabit olarak 25 TL olacak. EFT hakkında yapılan son açıklamalar detaylarıyla işte burada.

Okumaya Devam Et