Bilgiliyorum.com

12 Yıl önce dağılan Hepsi grubu yeniden birlikte !

Haberler

12 yıl önce olaylı bir şekilde dağılan Hepsi grubundan Cemre Kemer, “Oldies but goldies” notuyla yıllar sonra ilk defa Hepsi paylaşımı yaptı.

Grup Hepsi, üç kişilik bir Pop – R&B grubudur. Grubun üyeleri çocukluklarından beri birbirlerini tanımaktadırlar. Bir olay sonrası dağılan Grup Hepsi yıllar sonra sosyal medya paylaşımlarıyla yeniden kendilerinden söz ettirmeye başladılar.

Hepsi grubundan Cemre Kemer sosyal medyayı aktif olarak kullandığını ve daha önce de grubun diğer üyeleriyle fotoğraflar paylaştığını biliyoruz fakat paylaşımlara dahil olmayan bazı grup üyeleri vardı ve fanları Hepsi’nin birlikte olması için yorumlar yapmıştı. Çok geç kalmadı ki Cemre Kemer sosyal medya üzerinden yıllar sonra ilk defa Hepsi paylaşımını yaptı.

Yıllar sonra ilk Hepsi paylaşımının açıklaması ise “Oldies but goldies” oldu.

@cemrekemer

Grup üyelerinin hepsi ile fotoğraflarını paylaşan Cemre Kemer bu notu ne anlam ifade ediyor ? Fotoğraftaki arkadaşlığın ve grubun eski olduğunu ama onların her zaman altın niteliğinde olduğunu belirmiştir, cümlenin tam olarak türkçe karşılığı ise “Eskiler ama altınlar” ‘dır.

Bir önceki yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Sizde Cemre Kemeri takip etmek istiyorsanız buradan olabilirsiniz.