Anonymous Bakan Albayrak’ı Hackledi!

Haberler

Berat Albayrak instagram hesabından önce istifasını duyurdu daha sonra da twitter hesabını kapattı. Pelikan yapılanmasına hizmet ettiği ve Berat Albayrak tarafından yönetildiği iddia edilen Bosphorus Global’in Twitter hesabına sınırlandırma getirildi. Anonymous Hackledi olarak düşünülüyor.

Sosyal medyada mutluluk paylaşımları yapılırken bir paylaşımda Dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous’dan geldi.

Türkçe paylaşım yapan Anonymous “Reis, madem bu işler çocuk oyuncağı bizi de ekonominin başına geçirsene. Biz de hevesimizi alalım.” şeklinde tweet attı.

Bu paylaşım akıllara Bakan Albayrak’ın önce İnstagram sonra da twitter hesabının hacklendiğini getirdi. Anonymous hackledi olarak düşünülüyor.

Berat Albayrak instagram hesabından önce istifasını duyurdu daha sonra da twitter hesabını kapattı. Pelikan yapılanmasına hizmet ettiği ve Berat Albayrak tarafından yönetildiği iddia edilen Bosphorus Global'in Twitter hesabına sınırlandırma getirildi. Anonymous Hackledi olarak düşünülüyor.
Anonymous

Henüz kesinliği belirgin olmayan bu düşünce Cumhurbaşkanlığı tarafından bilgi verilmediği için şimdilik Anonymous’un yaptığı bir hack girişimi olarak gözüküyor.

Güncel Haberler için bilgiliyorum.com’u takip etmeyi unutmayın.

Anonymous twitter hesabına ulaşmak için tıklayınız.